poniedziałek, 27 kwietnia 2015

Notesik z różą

W przerwie między trochę większymi projektami (na blogu jeszcze nie widać, ale sezon komunijny trwa w najlepsze :-)), poczyniłam mały, prosty i podręczny notesik na zapiski.czwartek, 23 kwietnia 2015

Exploding box w marynistycznym stylu

Wyzwanie, bo box w takim klimacie robiłam pierwszy raz, ale myślę, że wyszło całkiem fajnie :)A w środku oczywiście morskie motywy :)Dziękuję Wam za tyle ciepłych słów pod poprzednim postem! :)

niedziela, 19 kwietnia 2015

Zaproszenia ślubne z różami

Dla lubiących różane klimaty :)
W zaproszeniu główną rolę odgrywa serce z czerwonymi różami.
Wprawdzie są one dosyć pracochłonne, ale lubię je robić i myślę, że całkiem dobrze się w ślubnych klimatach sprawdzają :)

środa, 15 kwietnia 2015

Kartka na 50-lecie. Zofia i Józef

Miałam ostatnio przyjemność tworzyć kartkę na piękny jubileusz: 50-lecie Zofii i Józefa.Mam nadzieję, że obdarowanym sprawi trochę radości :-)

niedziela, 5 kwietnia 2015

Minimalistyczna Wielkanoc

Kochani, przede wszystkim w ten  Wielkanocny dzień życzę Wam mnóstwo uśmiechu. Niech ta radość towarzyszy Wam przez cały rok!

~*~

Naprawdę chciałam w tym roku pokazać Wam więcej wielkanocnych prac, ale pogoda za oknem skutecznie uniemożliwiała zrobienie sensownych zdjęć, a kartki musiały dotrzeć do adresatów na czas. Chwytając moment udało mi się jednak uwiecznić jeszcze jedną z minimalistycznych prac, które zrobiłam.
I jak zwykle obiecuję sobie, że w przyszłym roku całą świąteczną produkcję rozpocznę dużo wcześniej, ale co z tych planów wyjdzie - zobaczymy :).