sobota, 11 października 2014

Muzycznie Uzależnieni

Weekend mam nadzieję będzie bardziej łaskawy pod względem tworzenia niż ostatnie kilka dni - pomysłów w głowie mam mnóstwo, ale doba ciągle okazuje się za krótka :)
Chyba najwyższy czas przeorganizować sobie parę rzeczy :)

Chciałabym Was w międzyczasie zaprosić do bliższego przyjrzenia się projektowi, którego autorem jest ktoś bardzo mi bliski. Myślę, że on sam najlepiej opowie Wam o swojej stronie.


"Strona Muzycznie Uzależnieni jest całkowicie poświęcona uniwersalnemu językowi jakim posługuje się cały świat – muzyce. Dzielę się tu nie tylko nowinkami ze świata otaczających nas dźwięków, ale także doświadczeniem, które nabyłem przez 13 lat pracy jako DJ. Świat muzyki jest praktycznie nieograniczony, ale każdy z nas może go dostosować do swoich potrzeb. Dzięki temu strona ta poza recenzjami najnowszych (wybranych przeze mnie) albumów i wspomnieniami związanymi z muzyką przedstawia moją osobowość… Osobowość, która spośród mnóstwa płyt wybiera te wyjątkowe, jej najbliższe i stara się nimi dzielić z wami – czytelnikami.

Muzycznie Uzależnieni skrywa wiele tajemnic i ciekawostek zawartych w dziale „Nie Tak Dawno Temu W Muzyce”, który jest powrotem do przeszłości wywołującym miłe wspomnienia i przemyślenia przyspieszające bicie serca. Prezentuję tu singlowe przeboje, które są bardzo znane (przez niektórych może zapomniane) jakie na stałe odcisnęły piętno w dziedzinie muzyki całego świata. Jest to część nie tylko odkrywająca tajemnice, ale dla mnie bardzo osobista i w jakiś sposób magiczna, usypana bogactwem wspomnień, które są dla każdego z nas bardzo ważne, bo z nimi się utożsamiamy. Swoją drogą czy to nie dziwne, że w tych wyjątkowych momentach naszego życia zawsze towarzyszymy na jakiś „kawałek”, z którym później ten jeden jedyny moment kojarzymy? Wiem, że jest wiele wyjątkowych przebojów, jakie zasługują na uwagę i wyróżnienie. Niestety wiem też, że nie będę w stanie opisać ich wszystkich, choćbym tego bardzo chciał.

Moja strona zawiera także dwie bardzo rozbudowane biografie Roda Stewarta i Dido – artystów, dzięki którym namiętność do tego co robię, o czym piszę kształtowała się od samego początku i kształtuje po dziś dzień. Dlatego serdecznie zachęcam do odwiedzania tego, co stworzone zostało z pasji i dla pasji, bo Muzycznie Uzależnieni to Ja – osobisty pamiętnik pisany między wierszami o mojej osobie, ukazujący moją osobowość, duszę kierującą się takimi, a nie innymi wyborami. Na stronie tej z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie – jeśli nie poprzez płytowe nowości, to z pewnością dzięki wehikułowi czasu, zabierającego do miejsc, które przywołują tyle wspomnień, dają tak wiele radości i zapewniają świetną zabawę w gronie utworów których brzmienie muzycznie uzależnia i nie sposób przejść obok nich obojętnie.

Mam na imię Michał, mam 25 lat, jestem politologiem i początkującym redaktorem. Wydaję mnóstwo pieniędzy na nowości płytowe i biografie artystów – jestem Uzależniony Muzycznie i nie potrafię się od tego uwolnić. Dlatego zachęcam abyście nie dali się zwariować i dali się uzależnić, dołączając do grona Muzycznie Uzależnionych, a wówczas ja będę bardzo szczęśliwy mogąc dzielić swoją nieco zwariowaną pasję."


Jeżeli muzyka jest Wam bliska - zachęcam do zajrzenia na Muzycznie Uzależnieni i zagoszczenia  na dłużej :).

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz