niedziela, 29 września 2013

Kartka + mini album

Tym razem postanowiłam trochę poszaleć i spróbować czegoś nieco innego.
I tak powstała kartka połączona z mini albumikiem przepełnionym pozytywnymi słowami i zwrotami. Podejrzewam, że już ktoś gdzieś kiedyś na taki pomysł pewnie wpadł, ale i tak cieszę się, że jak na pierwsze takie kartkowe szaleństwo wyszło chyba nieźle.
Zresztą, zobaczcie sami (uwaga! dużo zdjęć :-))


Napis oczywiście od kochanej Joli :)Jeszcze tylko jutro do pracy i nareszcie czeka mnie kilka dni wolnego. Wprawdzie muszę się wreszcie zabrać za 2-gi rozdział pracy magisterskiej i na uczelni zaczynają się zajęcia, ale i tak mam nadzieję nieco odetchnąć :) Na pewno znajdę też czas żeby do Was zajrzeć, więc spodziewajcie się mnie u siebie :)

niedziela, 22 września 2013

Kopertówka A&D #3

Ostatnie z serii trzech ślubnych kopertówek (A&D #1, A&D #2).
Tym razem mocny akcent stanowią czerwone kwiaty i wstążka.

Tył:I wszystkie trzy kopertówki razem:niedziela, 15 września 2013

Kopertówka A&D #2

Druga z trzech kopertówek wykonanych na tę samą okazję (#1 o tu), czyli wesele na którym miałam przyjemność wczoraj się bawić (nogi nadal mnie bolą) :-).
Tym razem z przewagą różu.Koronkowy tył:


I nieco detali:

A teraz zmykam - czekają mnie jeszcze poprawiny :)
niedziela, 8 września 2013

Kartka w formie koszuli

Już dawno planowałam pobawić się tą formą, ale jakoś wcześniej nie był mi po drodze. Przy okazji zamówienia na kartkę z okazji 18-stych urodzin postanowiłam postawić na ten zdecydowanie męski motyw. Mieszając nieco różne kursy (klik, klik i klik) powstały dwie kartki. Przyznam, że podoba mi się ta forma - to efektowny pomysł na kartkę dla mężczyzny.

Wersja nr 1 

Wersja nr 2
To z pewnością nie ostatnie koszulowe kartki, które powstały - jestem pewna, że będę do nich wracała przy różnych okazjach :) 

niedziela, 1 września 2013

Kopertówka A&D #1

Kopertówka ślubna niemal cała w fioletach.
Na szczęście nie ma wielkiej szansy, że para młoda tu zajrzy dlatego mogę Wam ją pokazać już teraz :)A tak prezentuje się z tyłu:


Na tę samą okazję powstaną jeszcze co najmniej dwie choć pewnie już w innych kolorach :)