wtorek, 30 kwietnia 2013

Rodzina

'Trochę' pasków, kleju, kręcenia i jest - rodzinne drzewo.


Luźno inspirowane tym drzewkiem

A teraz zmykam pisać magisterkę :)

wtorek, 23 kwietnia 2013

Creativity

Weny brak, weny brak...
Próbuję ją trochę przywołać dlatego zrobiłam motywującą (przynajmniej taki był zamiar) zawieszkę. Narazie czekam na efekty jej działania -  jak najszybsze mam nadzieję bo trochę zamówień do zrealizowania na mnie czeka :)
A jak Wy radzicie sobie z chwilami gdy wena gdzieś się ewidentnie chowa? :)

niedziela, 14 kwietnia 2013

Najlepsze wiosenne życzenia

Za oknami nareszcie zrobiło się wiosenne!
Miałam cichą nadzieję, że w towarzystwie promieni słonecznych będę wstawała nieco szybciej (albo chociaż bez marudzenia, które zawsze mi towarzyszy gdy słyszę słowo: "Wstajemy"), ale na takiego śpiocha jak ja chyba nic nie działa :) Chociaż jeden sposób został obmyślony i na razie się sprawdza - mój M. wpuszcza na łóżko psa, który zawsze rano zachowuje się jakby nas nie widział conajmniej rok i swoją szaleńczą radością i skakaniem od razu mnie budzi :) a na takiego kochanego malucha przecież nie sposób się gniewać i wszyscy na tym korzystają - ja bo nie śpie do późna, mój M. bo nie musi osobiście mnie budzić i narażać się na marudzenie, Timon bo może okazać jak bardzo się cieszy.

Ech, post nie miał być wcale o moim wstawaniu więc do rzeczy - dzisiaj chciałam Wam pokazać dwukolorową kartkę z wiosennymi akcentami - kwiatami i motylkiem.


PS. Timon mówi Wam "cześć" 


PS2. Zapomniałam o najważniejszym. Timon jest także wielkim fanem mojego kartkowania i w ramach pomocy zawsze niezauważony zabiera mi różne (chyba jego zdaniem już mi niepotrzebne ) kawałki papierów chowając je do swojego kojca. 
:)

wtorek, 9 kwietnia 2013

Różany exploding box

Jakoś sporo u mnie ostatnimi czasy motywów różanych, co jest o tyle ciekawe, że wcale nie są to moje ulubione kwiaty (choć doceniam ich piękno).  Często sięgam  jednak po nie przy tworzeniu - podobnie było tym razem. Dawno nie tworzyłam exploding boxów i chyba miałam przeczucie, bo ten  bardzo szybko znalazł nową właścicielkę :)


Kwiaty i motyle to piękne elementy natury więc pudełko zgłaszam na
scrapki-wyzwaniowo challenge#63 - nature
[do 13.04]


A wiosnę (która chyba nareszcie  bardzo powoli się zbliża) witam jak narazie okropnym przeziębieniem i zupełnym brakiem sił. Apsik!

czwartek, 4 kwietnia 2013

I love books


Jak dotąd Wiosna nadal do nas nie zawitała, więc polecam zakopanie się pod ciepłym kocem z książką w dłoni.
A skoro o czytaniu mowa to dziś mam do pokazania dwie proste zakładki.I coś  z nieco innej beczki - mini kopetówka :)


Kołowy napis pochodzi od jolagg