środa, 31 października 2012

Cukierkowo

Dziś  o blogowych słodkościach słów kilka:


Do wygrania ogromny zestaw promarkerów. Kto by się nie skusił :-)
Więcej info tutaj.

Candy powitalne na blogu 123scrapujTy
Zimowe candy w  studio75.pl
Candy na firmowym blogu marki 13arts

Zapraszam i Was do udziału!

niedziela, 28 października 2012

Cykamy zdjęcia


Czasami stworzenie czegoś zajmuje mi naprawdę sporo czasu. Przymierzam papiery, kombinuje z dodatkami, pięć razy na minutę zmieniam koncepcję. W przypadku tego exploding boxa było podobnie. Dodajmy do tego wszystkiego zmęczenie, które powodowało, że kilka razy głowa opadła mi na poduchę („zamknę oczy tylko na chwileczkę”). Mimo wszystko z efektu jestem zadowolona :-)


 Tym razem najpierw pokaże Wam co znalazło się w środku, bo to główny bohater tego pudełeczka. Był to upominek dla pewnego pasjonata fotografii.A teraz reszta zdjęć. Uwaga będzie ich sporo :) Serdecznie zapraszam do obejrzenia fotografii tworzonych przez aktualnego właściciela pudełkaExploding box ma wymiary ok. 8x8x8 cm i jako małą formę zgłaszam go na Wyzwanie Szuflady

środa, 24 października 2012

Baker Street 221b

Dziś zapraszam Was na Baker Street 221b i spotkanie z pewnym genialnym detektywem. Sherlock Holmes to postać, którą pewnie wszyscy kojarzycie, a którą bardzo lubi bliska mi osoba.  Stworzyłam więc coś z nią związanego.  
Podstawowym błędem jest podawanie teorii, zanim uzyska się dane. Niepostrzeżenie zaczyna się dostosowywać fakty, by zgadzały się z teoriami, zamiast próbować stworzyć teorię, która byłaby zgodna z faktami.”
Sherlock Holmes
Gapa ze mnie. :) Zapomniałam dodać, że obraz powstał w oparciu o tabliczkę, która jak się pewnie domyślacie znajduje się w Londynie :)


Nie jest idealnie, ale obdarowanemu się podoba, a to najważniejsze  :-)

poniedziałek, 22 października 2012

Zbożowe poczynania

Zdarzają mi się różne zamówienia. Tym razem miałam wykonać kartkę „ze zbożem”, nie znając okazji na jaką jest przeznaczona. Przyznam, że początkowo nie wiedziałam zupełnie jak się do tego zabrać. Postawiłam na dosyć neutralną kolorystykę, a w centralnym miejscu umieściłam kłos zboża.
Motyw z kwadracikami jest inspirowany cudnymi pracami  Nimuchy 

 A na koniec maleństwo znalezione w czeluściach dysku

  

A tak swoją drogą dobrze czasem mieć trochę bałaganu na komputerze – później w czasie porządkowania miliona folderów znajduję coś o czym zupełnie zapomniałam i radość jest większa :)